FOGRA - TWOJA OFICYNA WYDAWNICZA

 

 

Fogra

 

 

Rozmiar: 11250 bajtów

WYRÓŻNIENIA

Zobacz kto i w jaki sposób nagradzał i wyróżniał nasze publikacje

KONTAKT

Napisz do nas. Dzięki Twoim uwagom nasze strony i nasze publikacje mogą być jeszcze lepsze

 

 

Historia Polski

Historia PolskiSeria podreczników do historii dla szkół polonijnych jest pierwszą i jedyną na rynku wydawniczym próbą odpowiedzi na potrzeby i specyfikę nauczania dzieci i młodzieży w szkołach poza granicami Polski. Została opracowana na wysokim poziomie merytorycznym i edytorskim przez zespół doświadczonych dydaktyków i redaktorów, przy współpracy z nauczycielami ze szkół polskich w Chicago.
Historia Polski
Historia PolskiJej twórcy postawili sobie za cel w sposób ciekawy i przystępny pokazać ponad tysiącletnie dzieje narodu polskiego, jego najwieksze sukcesy i osiągniecia oraz wkład w rozwój cywilizacji. Przyświecało im przekonanie,że nie można zrozumieć otaczającego nas świata bez pamięci o swoich przodkach i poznania przeszłości swojego kraju. Wszystkie podreczniki zawierają liczne ilustracje, mapy i plany, polsko-angielski słowniczek trudniejszych terminów oraz zestaw ćwiczen dla każdej lekcji.

Seria podręczników zawiera cztery tomy: dla klas od 5 do 8.
Historia Polski
Uzupełnieniem podrecznika dla każdej klasy jest przewodnik metodyczny dla nauczycieli zawierający scenariusze dydaktyczne lekcji i testy sprawdzające wyniki pracy uczniów.Historia Polski
Historia PolskiHistoria Polski

 

 

 

 

 

 


© 2012 Fogra Oficyna Wydawnicza , Krakow.